Turkcell Bayisi Yanlış Beyanda Bulundu.

Recep G. |

Çanakkale Çınarlı Köyü'ne gece gelen Turkcell gezici satış ekibi eksik ve yalan beyanda bulunarak beni kandırdı.Avea olan eski hattımın her yöne 500 dakika konuşma,1000 sms ve 2 gb. internet hizmetine karşılık aylık 43 TL. gibi bir faturası gelmekteydi.Gelen satış ekibindeki arkadaşlar aynı hizmeti (her yöne 500 dakika konuşma,1000 sms ve 2 gb. internet) Turkcell'den 35 TL.ye 12 ay süreyle bu GSM de kalmak şartıyla alabileceğimi ifade ettiler,karanlıkta da sözleşmeyi imzaladım.Ancak geçmiş olduğum pakette sms olmadığını kandil mesajları çekmek istediğimde fark ettim.Ayrıca aynı paketin 40 TL'ye kotasız olanı da varmış ve ondan hiç bahsetmediler.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Eksik Bilgilendirme Paket-Tarife Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Ağustos
  16:29

  Müşterimiz ile 04.08.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize faturası ve tarifesi hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Ağustos
  11:30

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.