03 Eylül 2013

Turkcell Bayisi ve Müşteri Hizmetleri Farklı Bilgi Veriyor!

Turkcell full plus paketini kullanmaktayım. Altı ay faturamı düzenli ödeme şartıyla faturama yansıtmalı cep telefonu alabileceğim söylendi. Bende faturalarımı hep son ödeme gününden önce yatırdığım için bu faturaya yansıtmalı telefon kampanyasından yararlanamazsınız dendi çok şaşırdım. Yani faturamızı son ödeme gününden bile erken yatırmak hataymış.

Birde normal şartlarda s3 alabilmek için altı aylık Turkcell'e yatırmamız gereken fatura 250 TL iken benim yatırdığım fatura 593 TL, buna rağmen benim Turkcell'den faturama yansıtmalı hiçbir cihaz alamayacağım söylendi. TİM bayileri her türlü cihazı alabileceğimi söylerken Turkcell müşteri hizmetleri aksini söylüyor. Şikayetçiyimmmm.

Yıldıray 65 Okunma

Cevaplar

  • Yıldıray 27 Aralık 2013

    burası dururken neden size mail atalım oldu sanki çok çözüyorsunuz bırakın bu işleri

  • Yıldıray 16 Eylül 2013

    cevap verildi evet ama sorunu çözen yok malesef samimiyet yok türkcell de

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 05.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön