08 Kasım 2013

Turkcell Bayisi Telefonuma Uymayan Bir Sim Kart Verdi!

Numara taşıma işlemini gerçekleştirdiğim bayi telefonuma uymayacak bir sim kartı tarafıma vermiştir. Bunun farkına varıp sim kartı değiştirmek için aynı bayiye gittiğimde bana ellerinde micro sim olmadığını söyleyip beni başka bayiye yönlendirmiş gittiğim diğer bayi ise daha kullanmadığım bir hat için benden 16 tl sim kart parası istemiştir. 8 Kasım sabah 8:30 da hattım Turkcell'e geçecek fakat benim telefonuma uyan bir sim kartım yok.

Alper 41 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Kasım 2013

    Müşterimiz ile 13.11.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, ürünve servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön