20 Temmuz 2013

Turkcell Bayisi Tarafından Elimden Alınan Cihaz!

Kayseri Sivas Caddesi üzerinde Uluer isimli Turkcell İletişim Merkezi'ne gittim. 1 adet data hattı satın aldım. Bu esnada eskiden kullandığım vınn cihazını göstererek kullanıp kullanamayacağımı sordum. Bana yenisiyle ücretsiz değiştireceklerini söyleyerek şahsıma ait olanı aldılar ve yenisini verdiler.

Aradan 1 hafta geçtikten sonra güncel tutarı incelediğimde bana verdikleri cihaz için 12 ay taksitle 9 TL kestiklerini gördüm. Firmaya gittiğimde beni bir dövmedikleri kaldı. Kısacası firma şahsıma ait olan bir cihazı gerçek dışı beyan ile elimden almıştır. Turkcell'e durumu e-posta ile iletmeme rağmen şimdiye kadar ilgilenen olmadı. Aradık ulaşamadık gibi bahane üretiyorlar.

Mustafa 57 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 09 Ağustos 2013

    Bugün şikayetimin 20'nci günü. Hâlâ Turkcell geri dönüş yapmadı. Turkcell kurumsal olarak benim nezdimde güvenirliğini kaybetmiştir.

  • Turkcell Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön