02 Eylül 2013

Turkcell Bayisi Satış Anında Yanlış Bilgilendirme Yaptı!

Turkcell vınn alırken Turkcell Bayisindeki çalışan kişi bize 25 TL tarife ücretine ek olarak 5 TL civarında verginin faturaya yansıyacağını belirtti. Ancak fatura geldiğinde durum farklıydı. İfade "TarifePaket 20, 90 TL indirimler -2, 24 TL Diğer Vergiler 3, 55 TL Tahsilatına Aracılık Edilen Ödemeler 13, 56 TL 'dir" buydu. Yani 30 TL beklediğimiz fatura 35, 90 TL geliyor.

Eğer bu şekilde devam ederse GSM operatörümü değiştirmeyi düşünüyorum. Ya da alınan ücretlerin yasallığını araştırıp gerekirse konuyu yargıya taşımayı düşünüyorum. Belki benim durumumda olan binlerce insanın yapmaktan çekindiği şeyi yapmış olurum.

Eray 40 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 06.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.08.2013 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön