Turkcell Bayisi Kutusu Bile Açılmadan Götürülen Telefonun Değişimini Yapmadı!

Mehmet Ç. |

Babam kontratla TİM'den -görevlilerin yönlendirmeleriyle- Samsung Galaxy Ace 4 gibi oldukça düşük özellikleri olan ve fiyatını haketmeyen bir telefon almış.

Beğenilmezse gelir değiştiririz düşüncesiyle getirdiği telefonu gördüğümde, doğal olarak kutusunu açmadan, koruma bandını bile çıkarmadan doğru aldığı yere götürdüm. Bana söylenen "Sisteme girilen telefonun değiştirilmesi söz konusu olamaz"

Yahu hem oraya gelenlere bu telefonu önerip bir şekilde almalarını sağlıyorsunuz -Kendim gittiğimde de bizzat şahit oldum- hem de beğenilmeyince "Geri almıyoruz" diyorsunuz. Bu açık açık adam kandırmaya girer. Konuyla ilgili yardım bekliyorum.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Ç.
  22 Eylül
  12:28

  Merhaba,

  Şikayete konu olan durumun oluşması üzerinden 15 gün civarı, yazmamın üzerinden ise 11 gün geçmesine rağmen; hala tarafıma herhangi bir şekilde yapılmamıştır.

  Müşteri Hizmetleri'ni ayrıca arayıp bıraktığım şikayet kaydı bırakmamım ve "96 saat içinde size geri dönüş yapılacak." denilmesinin üzerinden de bir o kadar zaman geçti.

  Tüm bunları niye yazıyorum? Turkcell'in müşteriyi ne kadar umursamayan, gevşek ve lakayıt çalışan bir işletme olduğunu burayı okuyanların görmesi için.

 • 15 Eylül
  11:33

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mehmet Ç.
  13 Eylül
  11:49

  Henüz bırakın sorunun çözülmesini, tarafıma yapılmış hiçbir geri dönüş de yoktur.

  Altı üstü, bahsi geçen telefon yerine üst model başka bir cihaz almak istiyorum. Bu, bu kadar zor olmamalı.

 • 11 Eylül
  11:57

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.