23 Ocak 2016

Turkcell Bayisi İşlem Yapmıyor!

Bursa Gemlik'te bulunan Çocuklar İletişim, vefat eden babamın üzerine bulunan numaramı kendi üzerime almak istediğimde 532 no.lu müşteri hizmetlerinin bildirdiği evraklar dışında evrak isteyerek işlem yapmadı. Tüm ısrarlarıma rağmen yardımcı olmadı. Bu konuyla ilgili olarak Turkcell müşteri hizmetleri de sorunu çözmeye yönelik adım atmadı. Sadece tekrar bayiye gidin sadece veraset ilanının yeterli olacağını belirtmemi istedi. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Emrah 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Ocak 2016

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön