13 Nisan 2016

Turkcell Bayisi iPhone SE 16 GB'ın Rengini Değiştirmiyor!

11.04.2016 yani dün Turkcell Edirne merkezden tarifime ek iPhone SE 16 GB aldı babam fakat babama ısrarla rose gold al dememe rağmen yanlışlıkla rose gold yerine ''gold'' almış. Dolayısıyla değiştirmezler vesaire denildiği için aktif ettik ve dünden bugüne telefonu kullanıyoruz.

Fakat ben ısrarla 'rose gold' rengi ile değişim talep ediyorum yetkililerden. İstediğim rengin olmaması çok can sıkıcı oluyor, 2 gündür sürekli iletişim halindeyiz fakat kontratlı aldığımız ve telefonu açtığımız için değişim yapmayacağımızı söylediler fakat herkes ilgili yasa gereği 14 gün içerisinde değişim/iptal yapılabileceğini söyledi.

Ayrıca telefon markam Apple müşteri hizmetlerini aradığımda onlar da aldığınız yer yani Turkcell'e gidin ve bizim yönlendirdiğimizi söyleyin, böylelikle Turkcell genel merkez Apple ile görüşecek dendi. Çok rica ediyorum, lütfen...

Yarkın 116 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi15 Nisan 2016

    Müşterimiz ile 15.04.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Bayi hakkındaki talebi ilgili ekiplere iletilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yarkın'ın Teşekkür Mesajı13 Nisan 2016

    Çok teşekkür ederim, renk canımı sıktığı için daha 2 gün oldu alalı ama elden çıkartmaya çalışıyorum. Eğer sizden değiştireceğiz diye bir geri dönüş gelirse çok mutlu olacağım. çünkü gerçekten o rengi çok istiyorum.

  • Turkcell Temsilcisi13 Nisan 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön