Turkcell Bayisi İlgisiz Davrandı!

Derya K. |

Florya Turkcell Bayiinden aldığım telefon (Sony Xperia z) 25.09.2013 tarihinde bozulmuştur. Aynı gün Turkcell'e götürdüğümde servise gönderip formatlanacağını bilgilerin silineceğini kendim götürürsem kurtarma şansın olabildiğini söylediler. Bakırköy KVK'ya yönlendirildim. KVK'ya gittiğim zaman Sony ile anlaşmaları olmadığını, Sony teknik servisin sadece Maltepe'de olduğunu beyan ettiler.

Florya Turkcell'i aradım, cevap veren olmadı. Merkezi aradım cevaplanmadı. 5-6 şubeden sonra İkitelli şubeye ulaşabildim. Umursamaz tavırla karşılaştım. Florya Turkcell'e geldiğim zaman mağazanın telefonunun sesinin kapatılmış olduğunu gördüm. Orada da ihmalkar umursamaz ve aşağılayıcı konuşmalara maruz kaldım.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  14:09

  Müşterimizi 03.10.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

 • 27 Eylül
  13:52

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.