Turkcell Bayisi Haddini Aştı!

Fatih G. |

Turkcell bayi haddini aştı. Hem suçlu hem güçlü. Müşteriye cihazı göndermemekle yetinmedi ve bir de küfür yedik. Defalarca Turkcell müşteri hizmetlerine de bilgi vermeme rağmen Turkcell hiçbir şey yapmamakla yetinmedi ve farklı telefonlardan arayarak küfür ettiler. Bunun hiç bir tarafı tüketici haklarına sığmaz.

Etiketler :

Personel Davranışı Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih G.
  27 Aralık
  23:06

  Turkcell yetkilisi beni aramanız durumunda bir sonuç bildirmenizi söyledim ve bunu yapmadınız. Bi musteriyi 3 aydir magdur etmeye hakkınız varmı. Su gönderdiğiniz mail bile kalitenin ne kadar düşük olduğunu yansıtmaktadır. Iddia ediyorum magduriyetin giderilmesi hakkında hic bişey yapılmadı ve aksi islemler yapıldı. Bunun nedeni ise musterinin efendi gibi sessiz sakin müşteri hizmetlerini aramasıdır. Eger agir bir dil kullanilsa bunlar belkide olmayacak

 • Fatih G.
  27 Aralık
  23:00

  Turkcell ayrıca beni oyalayip ürünü 3 aylık bi süreyle bekletti. Yuzume karsi bide bayi hatali olduğu gözüküyor dedi ve utanmadan magduriyetin giderilmesi icin herhangi bi çalışma yapmadi. Insan urunu geciktirip bi ozur dilemesi lazım en azindan fakat arayıp senin derdin ne gibi telefon cagrisi birakarak bayi taragindan agir hakaret edici sözlere ugradik. Iste turkcellin calisma ahlaki belli olmustur

 • Fatih G.
  27 Aralık
  22:56

  Turkcell yetkilisi öncelikle bana ne bilgisi verdiniz ve ne çözüm ürettiniz. Ben ürünü mü 23.10.2013 tarihinde teslim ettim. 2 ay sonra telefonla arayıp kendi çapınızda bişeler dediniz ama herhangi bi çözüm yolu soylemediniz. Benim olusturdugum formun çoğunu çope atınız. Musteri hizmetleri beni 27.11.13 tarihinde yine arqdi ve ses gelmiyor diye kapatıp tekrar aramadı. Simdi yine aradık iletisim saglayamadik dersiniz. Siz yaparsınız bunu. Sonuc ne peki benim magduriyet giderilmedi.

 • 27 Aralık
  14:26

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.12.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş