Turkcell Bayinin Elinde Oyuncak Olduk.

Cihangir S. |

Senelerdir müşterinizim böyle bir şey başıma hiç gelmedi. Ankara Tunalı Hilmi Cad. bulunan Bayiniz Çankaya Telekom’dan şikayetçiyim.Arızalı olan cihazımı ilgili bayiden aldığım için götürdüm ve servise göndereceklerini ilettiler, gönderdiler ve hikaye sonrasında başladı. Cihaz geldi dediler cihaz ortada yok. Cihazın ellerinde olmadığını araştıracaklarını ilettiler. İ.Bey ile görüştüm. Kendisi A. Bey’in çıktığını söyledi. 19.30 kapanan bayiden 18.30 da nasıl çıktıysa…İlgili Turkcell bayinin ve çalışan personellerinin, kurumsal bir şirket olarak müşteriye değer verdiğiniz ve müşteri memnuniyet ilkesi üzerinden çalıştığınıza dair bilgileri yok her halde.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Cihaz/Aksesuar

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihangir S.
  02 Haziran
  09:10

  evet ikikez aradınız ancak ikişer kere çaldırarak. siz böyle mi şikayet çözümleyen bir firma oldunuz. TEŞEKKÜRLER..........

 • 30 Mayıs
  10:23

  Müşterimizi 30.05.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 28 Mayıs
  11:40

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.