18 Mart 2013

Turkcell Bayinin Eksik Tarife Yapması Nedeniyle Yüksek Fatura Gelmesi!

Turkcell'den hattıma aylık 30 tl civarı bir miktar karşılığında 500 dk heryöne+500 dk Turkcelllilerle konuşma ve ayrıca 10 tl civarı bir para karşılığında aylık otomatik heryöne 600 sms tanımlanmasını istedim.İlk aylarda 45 tl civarında olması gereken faturam 100 tl geldi ancak iyi niyetle paket aşımı yapmış olabileceğimi düşünerek sebebini araştırmadım.

Son faturam 350 tl gelince müşteri hizmetlerini aradım ve sms paketim olmadığını söylediler.Bende bayinin hatalı işlem yaptığını söyledim ve şikayetçi oldum ancak kendileri bayisinin hatasını kabul etmek yerine birşey yapamayacaklarını söylüyorlar.Bu bayi hatası tarafıma yapılmış ikinci hata olduğundan şikayetçiyim.

Simay 45 Okunma

Cevaplar

  • Simay19 Mart 2013

    Turkcell tarafından talebim ile ilgili hiçbir işlem yapılmaması üzerine size yapmış olduğum şikayet neticesinde tutumları değişmiş ve son faturamda haksız alınan sms kullanım miktarı düşülmüştür.Ancak ortada bir bayi hatası var ve müşteri olarak tarafıma itibar edilmiyor.İlk fatura tarihinden itibaren haksız alınan sms bedeli ödemelerini iade etmekten bir kere ödemiş bulunduğumdan bahisle imtina etmektedirler.Oysa ki son faturamda yapılan bu düzeltme,benim kusurum olmaksızın ilk baştan yapılmış bir hata olup haksız yere ödediğim sms kullanım bedellerinin tamamının tarafıma iadesi veya son faturamdan mahsubu gerekmektedir.Zira bayi hatası olduğuna o gün yanımda olan abim ve kuzenimde şahit.

  • Turkcell Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön