16 Eylül 2013

Turkcell Bayinin Bilgisizliği!

Turkcell Soygur İletişim Çanakkale Biga şubenizden müşteriye gerekli özen ve saygıyı göstermedikleri için şikayetim var. Almış olduğum Sony Xperia ion telefonum 3 gün içinde arıza yapıp kapandı.

Benim almış olduğum akıllı telefonun arızasını Youtube izleyerek çözmeyi, bayilerinize siz mi tavsiye ediyorsunuz? Benim mağdur olmamam için telefonum bakımdan gelene kadar antika telefon vererek işlerimi nasıl halletmemi bekliyorsunuz? Turkcell kaliteli bir rekabeti müşterisine saygı duymayanlarla mı yürütüyor?

Halil 61 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Eylül 2013

    Müşterimizi 20.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön