Turkcell Bayileri Yanıltıyor!

Emrah E. |

27.10.2016 tarihinde sim kart değişimi için girdiğim İskenderun Turkcell Necatibey şubesinde yanıltıldım. 1 yıl platinum tarifemin taahhüdünü uzatmam karşılığında Vestel tablet hediye edileceği söylendi ve ben de kabul ettim. Bir sözleşme imzaladım, imzaladığım sözleşmede ödeme planı vardı bu ne diye sorduğumda, bu formalite her ay faturama yansıyacağını fakat kampanya dahilinde düşüleceği söylendi, fakat nafile geçen ay fatura edilmiş tablet ücreti gördüm, bu ay da hesabımda tablet ücreti görünüyor.

İşin garip tarafı bana bir fatura da verilmedi. Müşteri hizmetleri ne yazık ki böyle bir kampanyamız yok diyor. Yani evet sizi kandırdık demenin başka bir türkçesi. Yazık koskoca Turkcell kimlere bayilik veriyor?

Etiketler :

Personel Eksik Bilgilendirme Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emrah E.
  19 Ekim
  19:56

  Bugün 1 hafta oldu müşteri hizmetleri aracılığıyla şikayet formu oluşturdum. Kimse arayıp sormuyor. Sanırım bayilerinin yaptığı yanlışa destek veriyor.

 • 18 Ekim
  14:59

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 17 Ekim
  11:12

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.