14 Şubat 2013

Turkcell Bayiler Arasında Fahiş Fiyat Farkları!

Telefonumun Pasaport kaydını yaptırmak için Batıkent / Atlantis Turkcell bayine gittim. İşlem için 15 TL, nano sim kart için 30 TL talep ettiler. Bu fiyatları kabullenmedim ve biraz daha uzaktaki Batıkent/CarrefourSA Turkcell bayisine gittim. Bu bayii de işlemin 5 TL, nano sim kartın 12, 5 TL olduğunu öğrendim. İşlemi burada yaptırdım.

Aslında numaramı Avea ya taşıyacaktım. Ancak Batıkent/CarrefourSA bayisinin telefon pasaport kayıt işlemi yetkisi olmadığından yaptıramadım. Ancak kısa bir süre sonra taşıyacağım. Bu kadar fahiş fiyat talep eden bayiisi olan firmanın telefonunu kullanmak istemiyorum.

Tacettin 88 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    İmei kayıt işlemlerinde alınan ücret; Mobisad tarafından tavsiye edilmiş ve serbest piyasa koşulları dahilinde alınan bir ücret olduğu için Turkcell olarak bir tutar belirtememekteyiz. Tavsiye edilen SIM kart fiyatı 12,5 TL’dir.Ücretlendirme ile ilgili bilgilere web sitemizde bulunan http://www.turkcell.com.tr/bireysel/yardim/sayfalar/turkcellliolmak/hatinizla-igili-islemler/yedeksimkart.aspx linkinden ulaşabilirsiniz. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön