Turkcell Bayiisindekiler Tavırlarıyla Sinirlerimi Bozdular!

Burak A. |

Sim kartımı mikro sim karta çevirmek için birkaç Turkcell bayisini aradım. En son 0312 236 **** nolu telefondan Ankara Gordion AVM'de bulunan Erpa Bayisi'ni aradım; ellerinde mikro sim kart bulunduğunu ve kartımı değiştirebileceklerini söylediler. Ben de bir saat sonra öğle arasında geleceğimi söyledim.

Bayiye gittiğimde ise ellerinde mikro sim kart olmadığını söylediler. Daha 1 saat önce aradığımı söyledim. Karşımdaki kişi "ben öyle bir şey demedim" dedi. Sonra bağırarak diğer çalışanlara sordu, onlar da "biz söylemedik" dediler. Yani hem zamanımı aldılar, hem işimi halledemedim hem de umursamaz kaba tavırları ile sinirlerimi bozdular. Bayilik verirken daha dikkatli davranılmalı.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burak A.
  21 Temmuz
  23:24

  turkcell sikayetime iliskin cevap vererek gerekli islemlerin yapilacagini soyledi. ama bu muglak bir cevap ve birsey yapilip yapilmadigi belli degil

 • 18 Temmuz
  15:06

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.