15 Ekim 2016

Turkcell Bayii Yüzünden 175 TL Zarar Ettim!

Turkcell bayiine gittim taahhütsüz vınn ile sınırsız internet kampanyası istediğimi belirttim. Bana en uygun olanın 9 GB'lık kullandıkça öde kampanyası olduğunu bunda taahhüde gerek olmadığını 9 GB'a kadar 55 TL 9 GB'tan sonra hız düşümü yaşanacak ama sınırsız kullanabileceğimi söyledi, bu hız düşümünde bulunduğum yere göre 3.1 Mbps kadar hızlı olacağı söylendi. Ben de 120 TL verip vınn aldım üstüne data hattı aldım ve kampanya başladı. 9 GB dolana kadar hiçbir sorun yoktu. Dolduğu andan itibaren internet durdu mesaj geldi hızınız "5 KBS'e düşürüldü". Müşteri hizmetlerini aradım, durumu anlattım verilen cevap kampanya 9 GB'tan sonra sınırsız değildir. 5 KBS hız da internetin durma seviyesidir. Eğer internet erişimi istiyorsam para verip ilave paket almam gerekiyor. Özet olarak bayi tarafından yanlış bilgi ile ürün satıldı, boşuna 175 TL para ödemem gerekiyor. Müşteri hizmetleri ilgilenmiyor.

Ömer 271 Okunma

Cevaplar

 • Ömer18 Ekim 2016

  SMS ile verilen bilgi: fatura tutarinizda sorun yok olması gereken budur tarzi bir bilgi. Ben diyorum ki bana yanlış bilgi ile ürün satıldı boşuna para ödedim siz diyorsunuz sorun yok. Üstelik bu yanlış bilgilendirmeyi yapan mağaza müdürü.

 • Turkcell Temsilcisi18 Ekim 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.10.2016 tarihinde SMS ile bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Ömer15 Ekim 2016

  0532 532 0000 numaralı müşteri hizmetlerinize durumu anlattım ve yapabilecekleri bir şey olmadığını söylediler. Gerekli şikayet oluşturulup benim boşuna ödediğim 175 TL için herhangi bir işlem yapamayacakları belirtildi.

 • Turkcell Temsilcisi15 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön