04 Temmuz 2014

Turkcell Bayii Personelleri İlgisiz Davrandı.

04.07.2014'de Afyonkarahisar merkez Erpa Tekstil Turkcell bayisinin 2.dükkanına hat taşımak için gittim. Her yöne net 5000 sms, 500 mb internet kampanyası için bilgi alacaktım. 3 tane bayan oturmuşlar yerlerinden bile kalkmaya tenezül bile etmeden Turkcell'de öyle bir kampanya yok dediler. Var dememe rağmen ısrarla yok dediler. Benim ısrarım üzerine internete girip baktılar evet varmış dediler. Turkcell'e bu tarz amatörce hareket Turkcell kalitesine yakışmadı. Müşteriye asla yok denmez.

Emre 492 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Temmuz 2014

    Müşterimizi 09.07.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön