Turkcell Bayii Personelleri İlgisiz Davrandı.

Emre K. |

04.07.2014'de Afyonkarahisar merkez Erpa Tekstil Turkcell bayisinin 2.dükkanına hat taşımak için gittim. Her yöne net 5000 sms, 500 mb internet kampanyası için bilgi alacaktım. 3 tane bayan oturmuşlar yerlerinden bile kalkmaya tenezül bile etmeden Turkcell'de öyle bir kampanya yok dediler. Var dememe rağmen ısrarla yok dediler. Benim ısrarım üzerine internete girip baktılar evet varmış dediler. Turkcell'e bu tarz amatörce hareket Turkcell kalitesine yakışmadı. Müşteriye asla yok denmez.

Etiketler :

Personel Davranışı Personel Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  10:22

  Müşterimizi 09.07.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık.

  Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 04 Temmuz
  15:31

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.