Turkcell Bayii Personelinden Şikayetçiyim!

Gülsu K. |

Hattımı kapattırmak için 25. 05. 2013 tarihinde Eskişehir de Hamamyolu Caddesinde bulunan Cihad İletişime gittiğimde O. Bey konuyla ilgili yardımcı olamayacağını, hattımı kontörlü hatta taşıyabileceğini belirtti. Ben zaten mevcutta faturalı bir hat kullanırken aynı operatörün neden birde kontörlü hattını kullanayım?

Sistemin çalışmadığını belirten O. Bey'e nerden destek alabilirim çağrı merkezini arasam olur mu dediğimde olmaz sistem Haziranın ortasına kadar çalışmayacak diye bir yanıt aldım. Ayrıca siz çağrı merkezi çalışanı mısınız bende 4 yılımı oraya verdim gibi bir tavırla cevapladı . İki Eylül Cad. Aktif iletişime gittim işlemim 5 dakika içinde tamamlandı. O. beyden şikayetçiyim!

Etiketler :

Personel Davranışı Abonelik İptal Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülsu K.
  07 Haziran
  12:32

  Konuyla ilgili tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmadı birisi aradı ve tekrar arayacağını söyledi üzerinden 10 gün geçti ama arayan soran olmadı.

 • 28 Mayıs
  16:30

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.