22 Haziran 2013

Turkcell Bayii Hatasını Bana Ödetmeye Çalışıyor!

Başka operatörden Turkcell'e geçiş yaptım ve hattımı minik paket olarak yaptırdım. Bir kaç ay sonra bir şahıs telefon numaramı Turkcell acentası Yaşarlar İletişimden aldığını ve benim hattımın bu paket yapılırken kendi TC kimlik numarası kullanıldığını söyledi. Tabi gelen telefona inanmadım ve hemen Turkcell'i aradım.

Turkcell olayın gerçekten böyle olduğunu hattımı Sefaköy Yaşarlar Turkcell acentasının bu kişinin TC kimlik numarası ile minik paket yaptıklarını söylediler. Ben 19 TL olan tarifemin 1 sene daha sözleşmesi olduğunu ve sözleşmemin devam etmesi gerektiğini hatanın acentada olduğunu kanıtladım. Ama Turkcell'den arayan A.T. isimli temsilci iznim olmadan paketimi iptal etti ve 29 TL yaptı.

Yüksel 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Haziran 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön