Turkcell Bayii Hatası!

Zeynep Gizem G. |

Bu operatöre ait 4 gb'lık vınn internet paketi kullanıyordum 2 ay önce kapattırmak için başvurdum. Kapatma sözleşmesini imzaladım, yarın kapanacak dediler fakat banka hesabımda otomatik ödeme talimatında olan bu vının fatura bedelinin hesabımdan çekilmiş.

Turkcell müşteri hizmetlerini aradım bu hatayı yapan bayii hakkında şikayette bulundum ve hesabımda çekilen fatura tutarının iadesini talep ettim. Hattı kapattırdıktan bir süre sonra hattı telefonumda çıkarmıştım o süre içinde 700 mb'lık internet kullanımım olmuş, fakat son ay vını telefondan çıkardığım için hiç kullanmamıştım. İnterneti kullandığım ayın fatura bedelinin tamamını, kullanmadığım ayında vergisini ödeyecekmişim. Bu konuda hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği İnternet/3G Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ağustos
  16:30

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.