Turkcell Bayii Güney Telekom Numara Taşıma İşlemi İçin 19.90 TL İstiyor.

Ünal Ç. |

Numara taşımak için başvurduğum Mersin Akdeniz Güney Telekom çalışanları önce ısrarla faturalı hatta numara taşımamı istediler kabul etmeyince sırada ben olmama rağmen başka müşterinin işlemini yaptılar. Sonra başka bir çalışan tekrar faturalı hatta geçmem için ısrar etti. Ben kabul etmeyince hazır kart numara taşıma işlemi için 19.90 lira alacaklarını söylediler. Haliyle kabul etmeyip bayiiden ayrıldım. Turkcell işlem merkezleri müşteriyi yıldıran ısrarların yanı sıra artık haksız ücrette talep etmeye başlamış. Çağrı merkezine şikayet ettim size döneceğiz demelerine rağmen kimse dönmedi.

Etiketler :

Personel Davranışı Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  09:15

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 16.01.2015 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 16 Ocak
  14:03

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.