Turkcell Bayii Evrakları Kaybetti.

Mustafa T. |

25.09.2014 tarihinde A*** olan hattımı taşımak için Bayrampaşa Numunebağ Caddesi no: 78 de bulunan Armes Group Turkcell bayisine gittim. Bütün evrakları ve sözleşmeleri imzaladım. Hattın taşınması için beklemeye başladım. 06.10.2014 tarihinde Turkcell müşteri hizmetleri ile görüştüm hiç kayıt yapılmadığını söyledi.

Bende vermiş olduğum evrakları almak için bayiye gittim sözleşmeyi aradılar aradılar bulamadılar kayıt olmadığını söyledim sözleşmeyi aradılar bulamadılar. Kaybetmişler bir kız var orada çok ukala ve kabaca onaylanmadıysa imha etmişizdir diyor. Kayıt olmayan evrak nasıl imha oluyor Şikayet takip no: 45169898 bayiden verilen sim kart no: ***001 1306 0702 ****.

Etiketler :

Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa T.
  16 Aralık
  17:27

  TÜRKCELDEN UZAK DURUN ARKADAŞLAR BUNLAR PARAYA DOYDU MÜŞTERİ SORUNLARI İLE İLGİLENMİYORLAR. YOĞURDU ÜFLEYEREK YEMEK LAZIM YANİ KİMSEYE GÜVENMEMEK LAZIM. ÇÖZÜM BULUNAMADI HALA...

 • 03 Kasım
  10:37

  Müşterimiz ile 03.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Mobil Numara Taşıma hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Mustafa T.
  20 Ekim
  00:35

  türkcell müşterilerinin sorunları ile ilgilenmiyor buraya yazılan hep standart cevaplar... efendim neymiş .....numarayı arayın yardımcı olmak isteriz. falan arıyorsun aynı. hüsran..

 • Mustafa T.
  16 Ekim
  21:22

  HEP STANDART CEVAP VERECEĞİNİZE BÖYLE SORUMSUZ BİR BAYİİ İLE ÇALIŞACAĞINIZA O BAYİNİN BAYİLİĞİNİ ELİNDEN ALINDA GÖRELİM SİZE O ZAMAN GÜVEN DUYALIM

 • Mustafa T.
  16 Ekim
  21:18

  defalarca aradım standart cevap SİZİ ARAYACAĞIZ.. 4 TANE HATTIM VARDI TÜRKCELE TAŞIYACAKTIM ARTIK TÜRKCELEDE GÜVENMİYORUM. BAYİLER DAHADA SORUMSUZ ADINA HABERSİZ HAT AÇIYORLAR EVRAKLARI KAYBEDİYORLAR BU KADAR SORUMSUZ BİR firma görmedim

 • 16 Ekim
  13:20

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.