Turkcell Bayideki Kötü Muamele!

Ferhan T. |

19.12.2014 tarihinde 05336623*** numaralı hattımı iptal için müracaat ettim. Paket alan müşteriyle 2 eleman ilgilenirken fazla beklemem ve başka bir müşteri olmaması nedeniyle neden bu kadar bekletildiğimi, ve bu bayii kadar 6 bayiye uğradığımı ve iptal işlemimi yapmadıklarını, bunun bir yıldırma politikası mı olduğunu, mağdur edildiğimi, zamanımın kısıtlı olduğunu ve yaklaşık bayii bayii gezdiğimi anlattığımda, İ.. S.. ve F.. isimli kişiler, yapmıyoruz, yaptırmıyoruz git başka bayiye terk et burayı "Yaşın olmasa atacağım kolundan dışarı deyince 155 polisi aradım. Ancak polise rağmen ilgili bayide hattımı kapatmadılar. Maddi ve manevi mağdurum. Yardımınızı önemle rica ederim.

Etiketler :

Personel Davranışı Abonelik İptal Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferhan T.
  02 Ocak
  19:02

  35 Yıl Bir Kamu Bankasının yüksek düzey yöneticisi olarak değerlendirdiğim de;kurumsal sorumluluğu olan ,üstelikte saygın bir kurumsal kimliği ile tanıdığımız TURKCELL de gördüğüm kötü,saygısız kaba ve şiddete dayalı bu muamele İBRETLİKTİR..Mahkeme surecinden sonra yaşadıklarımı yazılı ve görsel basında DERS OLSUN DİYE PAYLAŞACAĞIMI BİLGİLERİNE SUNUYORUM.

 • 22 Aralık
  10:29

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 20 Aralık
  13:47

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.