Turkcell Bayi Zorla Telefon Satıyor.

Cem A. |

Turkcell'e 90 lira fatura ödüyordum. Beni arayıp interneti çok kullandığım ve dakikayı az kullandığım söylendi ve internetin limitini arttırıp dakikanın limitini düşürüp aynı ücreti ödeyebileceğim söylendi, bende kabul ettim. Sonra uzun yıllar faturamı aksatmadan ödediğim için hediye telefon vereceklerini söylediler. Telefon elime 1 hafta içinde ulaştı, ama daha sonra faturamda fark ettim ki bu telefonun ücreti de faturama yansıyordu 2017 yılına kadar ayda 25 TL.

Turkcell'in aslında yaptığı faturamı 65 TL'ye düşürüp 25 liralık telefon ücreti ekleyerek 2017 yılına kadar istemediğim bir telefon için ücret ödemem idi ve şimdi telefonu geri almıyorlar. O 25 TL 2017 yılına kadar her ay ödenecek.

Etiketler :

Personel Davranışı Cihaz Kampanya

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cem A.
  07 Nisan
  19:28

  yalan yanlış bilgi verilmiştir

 • 06 Nisan
  14:40

  Müşterimiz ile 06.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize cihaz kampanyası hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Cem A.
  24 Mart
  17:45

  Müşteri hizmetleri ile konuştum, fakat evime telefonun teslimi için 5 kez kurye geldiğini ve ulaşılamadığını; bu sebep dolayısı ile yasal sürenin dolduğu söylendi. Sonuç ise telefonun geri iade edilemeyeceği. Eve kurye gelme meselesi ise, doğru değil çünkü evde her zaman birisi bulunuyor. Kurye 5 defa gelmemiş olsa bile ne kapıya ne de posta kutusuna bir yazı veya not bırakmamış, çok ilginç.

 • 24 Mart
  17:25

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.