26 Ekim 2016

Turkcell Bayi Tarafından Mağdur Edilmem ve Zarara Uğratılmam!

Ankara Gölbaşı'nda faaliyette bulunan Metin İletişim adlı M.H'a ait Turkcell bayisinden aldığım cihazın ekran kırılması sonucu garanti belgesini ve ücretini vermeme rağmen bayi sorumlusu kendi inisiyatifine dayanarak cihazı yetkili olmayan bir teknik serviste yaptırılarak garanti kapsamından çıkartmıştır. Aynı arızayı bu sefer
kırılma ya da düşürme olmamasına rağmen bir ay kırk beş gün kadar sonra tekrarlamasına rağmen hem cihaza sahip çıkılmamış hem garanti sürecinden çıkmış olup maddi zarara uğratıldım. Yeni cihaz almak zorunda kaldım. Şikayetimi Turkcell genel müdürlüğe iletmeme rağmen tarafıma her hangi bir geri bildirim olmamıştır.
Zararımın karşılanması ve mağduriyetimin giderilmesi hususunda gereğini bilgilerinize sunarım.

Emrah 171 Okunma

Cevaplar

  • Emrah 03 Kasım 2016

    Kesinlikle kurumsallıktan uzak bayi, hizmetler ve ürünler anlamında geridönüşler, ilgi, çözüm konusunda yetersiz aksine ilgisiz.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön