Turkcell Bayi Personelinden Şikayetçiyim!

Ayşe K. |

Almış olduğum cep telefonunun bozulması, servise gönderilmeden yapılmış gibi iade edilmesi ve karşılaştığım kötü muamele sonrası davalık olduğum bayii, tüketici mahkemesinin aldığı karar ile zararımı karşılamak durumunda kalmıştır. Bununla ilgili bayiye gittiğimde, bilgisi olmadan işlem yapamayacaklarını bildirdikleri bir A. beyden bahsediliyor.

Kendisi hiçbir şekilde konu ile ilgilenmiyor. Telefonlarımı meşgule vermek ve saatlerce beni bayide bekletmek suretiyle yaptığı karşısında hayretler içerisindeyim. Turkcell gibi bir firma nasıl oluyor da bu tarz insanlara prim veriyor anlamış değilim. Haciz işlemleri için gereken işlemleri başlatacağım.

Etiketler :

Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  17:54

  Müşterimizin müşteri hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 18.05.2013 tarihinde görüşülüp cihaz arıza durumu hakkında gerekli bilgilendirmeler sağlanmıştır.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.