20 Eylül 2013

Turkcell Bayi Personeli Ödeme Sonrasında Fiş Vermedi!

İzmir Koçak Nokta (İnönü Cad. No:325/A-1) Turkcell İletişim Merkezi'nde sim kartımı kırdırmak istedim. İşlem yapılmadan önce bana kısa bir bilgilendirme yapıldı; kırdırma işlem ücreti 5 TL ve kartın çalışmama gibi bir durumu var.

Kartımı alıp kıracak olan personel daha önce bu işlemi yapmadığı her halinden belli olacak şekilde diğer personellere nasıl tutması gerektiğini sorarak ve onların onayını aldıktan sonra sim kartı kırdı. Kart çalışmadı. Ne yeni ne de eski telefonumda çalıştırabildik.

Yeni bir sim kart çıkartmak için belge imzalatılıp benden 25 TL ücret alındı. Kredi kartıyla ödediğim işlem sonrasında pos cihazının slipi verildi ama fiş verilmedi.

Ezgi 141 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Eylül 2013

    Müşterimizi 27.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi24 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön