07 Eylül 2013

Turkcell Bayi Personeli Bize Karşı Kötü Muamelede Bulunuyor!

Karaköy yeraltı geçidinde bulunan ve çok uzun süredir kendilerinden defalarca alışveriş yaptığım ve sürekli cihaz aldığım, (son olarak iPhone 4S ve iPhone 5 aldım) Silvana Elektronik'te bulunan ve hat işlemlerini yapan arkadaştan gördüğüm muameleden şikayetçiyim. 2 bin TL'lik telefonları alırken bize gösterdikleri muamele ile bizim işimiz düştüğünde gördüğümüz muamele bu kadar farklı olmamalı.

Beni tanımalarına rağmen göstermiş oldukları kötü muamele ve hakarete varacak tavırlarını gördükten sonra ne Turkcell ile ne de bu firmaya para kazandırmak istemiyorum. Yaklaşık 13 senelik faturalı hattımı da ilk fırsatta taşıyacağım.

Cem 53 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizi 13.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön