30 Ocak 2014

Turkcell Bayi Personel Davranışı

Dün kardeşim ile Turkcell Kartal İletişim bayiine S3 mini almak için gittik. Kendi telefonumuzu da aynı yere sattık.işlemler vs. her şey yapıldı ve biz aldığımız telefonla oradan ayrıldık. Aradan 10 dk. geçti bayideki adam aradı. Söylediği şey siz giderken iki telefonu da yanınıza almışsınız, ben sattığınız telefonu bulamıyorum böyle bir ithamda bulundu bize, şaştık kaldık.

Adamın vitrine koyduğunu çok net hatırlıyor, dedik bakın oraya oradadır diye, adam bulamadığını iddia etti. Tekrar döndük ve kendimiz adamın koyduğu yeri gösterdik ya gerçekten bulamasaydık?

Meriç 66 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 31.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön