27 Ağustos 2013

Turkcell Bayi Personel Davranışı!

Turkcell bayisinden 21.08.2013 saat 13:28'de Samsung galaxy s4 telefonu 1.840 TL'ye aldım. Telefona birde kılıf aldım, 45 TL fakat telefon kabı kapanmıyor zamanla kapanır dedi Turkcell'den ayrıldık. Adliyeye gittik, dönüşte Turkcell atılıma uğradık telefon kabı kılıfı kapanmıyor, iade etmek istedim. Hayır geri alamayız dediler. Yetkili kişi ile müdürle görüşmek istedim S*** diye müdürünüz bana sert çıkışlar bağırarak konuşma yaptı. Hayır geri alamayız kime şikayet ederseniz edin, ben buranın müdürüyüm dedi. Sonra bana telefonu satan erkek elaman içeriden V*** diye birini çağırdı o iadesini geri aldı. S*** beye uyarı veya o bayiden alınmasını istiyorum.

Ayten 83 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizi 28.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön