18 Ocak 2016

Turkcell Başkasının Kullandığı Hattın Borcunun Ödetilmesi!

Kocaeli'nde faaliyet gösteren Selin İletişimden fi tarihinde (2002) bahsi geçen numaralı hat alınmış, kullanılmış ve kapanmış. Tarafımla hiç alakası olmayan bu hattın borcu Turkcell avukatı tarafından tehdit edilerek bana ödetildi. Sonra yaptırdığımız araştırmalarda hattı alan kişi ile sadece adım soyadım aynı ve diğer kimlik bilgileri tamamıyla farklı. Ki hat alındığında evli değilim ve soyadım farklı, ama ne hikmetse hapisle tehdit edilip borç bana ödetildi. Bu bir usulsüzlüktür, Turkcell ya hakkım olanı bana öde ya da mahkeme de hakkımı arayacağım. Bayileriniz bile borcu tahsil ederken yalan yanlış bilgiler sunarak kandırıyor, hakkım olanı istiyorum. Paramı geri istiyorum.

Emel 147 Okunma

Cevaplar

  • Emel16 Mart 2016

    29 0cak 2016 da talep edilen dilekçeyi ve ekleri paylaşmama rağmen hala bir dönüş yapılmadı. Lütfen bu büyük hatayı telafi etmenizi bekliyorum artık, yakışmıyor. Başkası yüzünden beni mağdur edemezsiniz. Bekliyorum.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2016

    Müşterimizin talebine istinaden 20.01.2016 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize, belirttiği hattı ile ilgili inceleme yapılabilmesi için imzalı dilekçe ve kimliğin [email protected] adresine gönderilmesi gerektiği yönünde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi18 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön