20 Ocak 2014

Turkcell Başkasının Borcunu Bana Mesaj Atıyor!

Bugün saat sabah 10.04'te fatura bilgi adında telefonuma sizin kanalınızla bir sms gönderildi.Sms in içeriği 532490**** numaralı Turkcell hatta ait 84,20 tl borcunun olduğunun gelen aramalara kapanmaması için ödeme yapılması gerektiği hakkında bilgi verilmiştir.Benim adıma böyle bir hat numarası yoktur.Kullanmadığım adıma olmayan bir hattın borç bilgilendirilmesinin telefonuma sms aracılığı ile iletilmesi ne kadar etiktir? Bilmediğiniz telefon numaralarına bu tür sms gönderiminiz alışkanlığınız mıdır?

Fuat 79 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 21.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön