20 Ocak 2014

Turkcell Başkasının Borç Bilgisini Bana Gönderiyor!

Adıma kayıtlı telefonuma,tanımadığım başka bir numaranın borç mesajı geliyor..Turkcell müşteri hizmetlerini aradım sorunumu belirttim,sorunum için kayıt açtıklarını Turkcell'den bana dönüş olacağını belirttiler. Turkcell'den bana mesaj olarak dönüş oldu,gelen mesajda kimlik fotokopisi ve dilekçe ile iletişim merkezine başvurup bu numaranın bana ait olmadığını böylelikle sistemden sildirebileceğimi yazıyordu.

Bu kişinin borç mesajları benim kullandığım özel numarama neden geliyor?
Müşteri hizmetlerini aradığım halde kimlik bilgilerimi vermeme rağmen ve bu gelen mesajlar neden engellenmiyor?
Başka birinin işi için ben neden uğraşıyorum?

İsmail 37 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizi 21.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön