16 Eylül 2013

Turkcell Başkası Adına Kayıtlı Hattı Sattı!

Kızım M... A... Ö... kullandığı 0534 354**** numaralı hattı yaklaşık 6-7 yıl önce satın aldım. Kredi kartımdan defalarca kontör yükledim kredi kartı extremde görünmektedir. Bu hattı Vodafone'a taşımak istediğimizde sürekli sorun çıktı ve son olarak hattın benim adıma olmadığı B...C...E... adına olduğu ortaya çıktı. Bu yüzden taşıma işlemi yapılamadığı ortaya çıktı. Böyle bir şey nasıl olur başkasının adına olan hattı bize nasıl satabiliyorlar. Bu konuda yardımlarınızı talep ediyorum.

Tc 55 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Eylül 2013

    Müşterimizi 22.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi18 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön