Turkcell Başka Operatöre Geçince Son Faturam Fazla Çıktı.

Fuat A. |

Bundan bir yıl önce Turkcell'e geçtim. Bir sene taahhüt verince faturalarım vergiler dahil 20 lira 30 kuruş oldu bu böyle 11 ay devam etti. 12.ay ben bayiye gittim, hazır karta geçmek istiyorum dedim. Bana sözleşme bitiş tarihi 11 ocakta gelin dediler. Bende o gün gittim hazır karta geçtim. Faturanız bu ay değil diğer 25 şubatta gelecek dediler bende her ihtimale karşı 11 ocaktan sonra hiç konuşmadım. Bir müddet sonra başka operatöre geçtim. Turkcell'den 25 şubatta bana gelen fatura 48 lira bu nasıl oluyor anlamadım. Acaba başka operatöre geçtiğim için bana ceza mı kestiler yoksa vergisi varsa bana mı yüklemek istiyorlar. Devam etseydim eski ücret gelecekti eminim. Sözleşmem bitmişti.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fuat A.
  16 Mart
  10:22

  şikayetim hiç bir işe yaramadı onlar yine bildiklerini okuyorlar fazla faturayı ödemek zorunda kaldım.Hepsi robot gibi aynı şeyi söylüyorlar çünki ona göre yönlendirilmişler.

 • 04 Mart
  12:27

  Müşterimiz ile 04.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür.

  Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 03 Mart
  16:21

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.