03 Mart 2014

Turkcell Başka Operatöre Geçince Son Faturam Fazla Çıktı.

Bundan bir yıl önce Turkcell'e geçtim. Bir sene taahhüt verince faturalarım vergiler dahil 20 lira 30 kuruş oldu bu böyle 11 ay devam etti. 12.ay ben bayiye gittim, hazır karta geçmek istiyorum dedim. Bana sözleşme bitiş tarihi 11 ocakta gelin dediler. Bende o gün gittim hazır karta geçtim. Faturanız bu ay değil diğer 25 şubatta gelecek dediler bende her ihtimale karşı 11 ocaktan sonra hiç konuşmadım. Bir müddet sonra başka operatöre geçtim. Turkcell'den 25 şubatta bana gelen fatura 48 lira bu nasıl oluyor anlamadım. Acaba başka operatöre geçtiğim için bana ceza mı kestiler yoksa vergisi varsa bana mı yüklemek istiyorlar. Devam etseydim eski ücret gelecekti eminim. Sözleşmem bitmişti.

Fuat 121 Okunma

Cevaplar

  • Fuat 16 Mart 2014

    şikayetim hiç bir işe yaramadı onlar yine bildiklerini okuyorlar fazla faturayı ödemek zorunda kaldım.Hepsi robot gibi aynı şeyi söylüyorlar çünki ona göre yönlendirilmişler.

  • Turkcell Temsilcisi04 Mart 2014

    Müşterimiz ile 04.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Fatura Tutarı hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi03 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön