19 Eylül 2013

Turkcell Başka Firmalarden Aldığım Hizmeti de Faturama Ekliyor!

0533348**** nolu Turkcell vınn kullanıcısıyım. İmzalamış olduğum sözleşme gereği 12 ay taahhütlü 36. 10 TL aylık ödemesi olan ve gb aşımı olmayan vınnı kullanmaktayım. Ağustos ayında faturam 66, 20 TL olarak geldi. Turkcell müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede herhangi bir video, oyun vs satın aldığımı faturanın bu yüzden 66, 20 TL geldiğini söyledi.

Mobil ödemelerinin hemen kapattırmak istediğimi sordu, bende kapattım. fakat ben Turkcell'den aldığım hizmetin karşılığı 36, 10 TL'lik olması gerektiğini, ben internet üzerinden izlemiş olduğum bir videonun ücretinin niçin izlediğim a firmasının benden talep etmediğini, Turkcell'in bu faturanın ödenmesinde neden aracılık yaptığını öğrenemedim.

Şahin 49 Okunma

Cevaplar

  • Şahin'in Teşekkür Mesajı25 Şubat 2015

    geçde olsa cevap vereceğim. şikayetim değerlendirildi ve bahsi geçen tutar iptal edildi. Turkcell e teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi23 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 18.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön