27 Mart 2013

Turkcell Başka Birinin Benim Adıma Kart Çıkarması!

Turkcell 0 531 869 ***** numaralı telefon kullanıyorum. Geçen günlerde tüm hatlarınızı yönetin diye bir bölüm çıktığında bende kabul ettim. Benim adıma tüm kayıtları hatlar geldiğinde 4 adet hattın benim adıma bulunduğunu tespit ettim . Ama benim bilmediğim ve herhangi bir bilgiye sahip olmadığım 534 684 **** nolu hat 4 yıl 10 ay açıldığını belirttim.

Konuyu turkcell bayisine giderek görüştüm (23 Mart 2013 ) ama 25 Mart 2013 pazartesi günü bana Turkcell Müşteri hizmetlerinden dönüş yapacakları belirtildi ve herhangi bir dönüş yapılmamıştır. Benim mağdur olduğum halde herhangi bir bilgi verilmemektedir.

İzzet 20 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi28 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön