Turkcell Bana Ulaşamamış!

Cemal K. |

"size özel 2 GB internet ve 500 dakika konuşma 49 TL'ye" diye mesaj geldi. Turkcell'i aradım, sordum. Bana yaklaşık 1 hafta sonra aramamı, tarifemin o gün bittiğini, geçişi sağlayacaklarını söylediler. 1 hafta sonra aradım. Biz buradan yapamıyoruz, şunu yazıp 2222'ye yollayın dediler tarifemi de kapattılar. Mesajı yolladım. Onay yazıp 2373'e yolla diye cevap geldi yolladım. İsteğiniz anlaşılamamıştır diye cevap geldi.

Tekrar aradım. Mesajları sistemde göremediklerini 6 saat sonra aramamı söyledi. Aradım. 48 saat sonra arayacağız dediler aramadılar. Aradım ulaşamadıklarını söyledi. Bir GSM operatörü düşünün kendi müşterisine ulaşamıyor. Turkcell bu. Operatörümü değiştirdim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cemal K.
  15 Ekim
  14:36

  Kesinlikle herhangibir bilgi almadım. Aradılar ama iş işten geçmişti. Şimdi tandıklarımı operatörlerini değiştirmeye ikna ediyorum.eşimle başladım.

 • 15 Ekim
  11:30

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 12.10.2013 tarihinde bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş