09 Eylül 2013

Turkcell Bana En Ufak Bir Yardımda Bulunmadı!

30 Ağustos'taki şikayetimde Turkcell "Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize bilgi verilmiştir. "diye bir cevap verilmiş. Ancak bana yapılan en ufak bir yardım yok insanları yanıltmaktan başka hiçbir şey yapmamaktadırlar.

Şimdiye dek gördüğüm kadarıyla bizleri sadece para olarak gören ve hattını başka bir operatöre taşıdığın zaman seni sonuna kadar zora sokmaktan başka bir işle meşgul oldukları yok.

Emre 28 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 14.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize, Turkcell Telefon Yedekleme Servisi hakkında detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön