25 Kasım 2014

Turkcell Bana Dönüş Yapmadı.

Turkcell aşırı derecede kınıyorum. Turkcell'in sitesi üzerinden http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/turkcell-t50 kılıfını kendim tasarladım kredi kartı bilgilerimi girdim, hiçbir şekilde geri dönüş sağlanmadı. Ödeme işlemi başarılı oldu peşin kredi kartıyla ödendi kart faturalarını çıkarttıktan sonra Turkcell'i mahkemeye vereceğim bana hiçbir şekilde ödediğim paranın ürünün teslimatını gerçekleştirmedi.

Yiğitbuse 767 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Kasım 2014

    Müşterimiz ile 29.11.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimiz sorunun düzeldiğini belirtmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Yiğitbuse 25 Kasım 2014

    İyi günler öncelikle Turkcell aşırı derecede kınıyorum Turkcell'in sitesi üzerinden http://www.turkcell.com.tr/cihazlar/akilli-telefonlar/turkcell-t50 kılıfını kendim tasarladım kredi kartı bilgilerimi girdim hiçbir şekilde geri dönüş sağlanmadı ödeme işlemi başarılı oldu peşin kredi kartıyla ödendi kart faturalar'ını çıkarttıktan sonra Turkcelli mahkemeye vereceğim bana hiçbir şekilde ödediğim paranın ürünün teslimatını gerçekleştirmedi bilginize önemle duyurulur gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • Turkcell Temsilcisi25 Kasım 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön