24 Nisan 2013

Turkcell Bana Ceza Kesti!

Yaklaşık 10 yıldır Turkcell kullanıcısıyım bu hattı da 7 yıldır filan kullanıyorum ama Turkcell faturası çok kabarık geldiği için Avea ya geçtim tabi turkcell bir sıkıntı çıkaracağını bildiğim için Turkcell tim merkezlerinden hattımı sorgulattım tam 4 kez ve borcunuz yok dendi tam iki buçuk ay sonra beni 532 nodan arayıp 490, 60 tl faturam olduğu söylendi bende ayrıntılı fatura istedim çünkü faturayla birlikte tüketici haklarına baş vurmak için bana gönderdikleri faturada 1 sayfa tehdit yazısı ve ayrıntı olarak sadece borcunuz dedikleri miktarı ve ödemem gereken tarihi yazmışlar. Güleyim mi ağlayım mı bilemedim.

Fatih 31 Okunma

Cevaplar

  • Fatih27 Nisan 2013

    ilk aramanızda telefon yanımda değildi ikinci aramanızdada ben actım alo dedim telefonu yuzume kapattınız 532 den en az 10 kez aradım ama ulaşamadım .

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Müşterimizi 25.04.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi25 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön