Turkcell Bana Ait Olmayan Bir Numaraya Ait Fatura Bilgilendirme Mailleri Geliyor!

Gülşah Ç. |

05308240*** numaralı müşterinin fatura bilgilendirme e mailleri sürekli kişisele mail adresime düşüyor. Sanırım hat sahibinin dahi bundan haberi yok. Kendisini aradığımda ulaşamıyorum. Turkcell call center numarasını aradığımda da müşteri hizmetlerine bağlanmak için bir yönlendirme yapılmadığı için muhatap bulamıyorum. Son çare olarak buraya yazmayı uygun buldum.

Lütfen artık bu mailler bana gelmesin rica ediyorum. Hattın sahibi mail adresini mi
güncelleyeceksiniz, ne yapacaksanız yapın. Turkcell'den ve bu hattın sahibinden yanlış mail adresine fatura bilgilendirme maili gönderdikleri için şikayetçiyiz. Yaklaşık 5 aydır geliyor bu e mailler.

Etiketler :

Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Gülşah Ç.
  14 Ekim
  11:13

  ayrıca dün saat 14.00'da tekrar arayacaktınız bekledim ama aramadınız. bize başkasına ait fatura mailleri gelmesin artık lütfen.

 • Gülşah Ç.
  14 Ekim
  11:12

  dün bir hanfendi beni aradı, telefon numarasını tam olarak iletmemi istedi, telefon numarası 0530 8240450 bu numara kullanılmıyor mu anlamadım, arayınca ulaşılamıyor adama

 • 03 Ekim
  09:30

  Değerli Müşterimiz,

  Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz.

  Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize musteri.hizmetleri@turkcell.com.tr adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  Saygılarımızla,

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.