11 Haziran 2015

Turkcell Bana Ait Olmayan Bir Numaranın Fatura Bilgisi!

Turkcell hat kullanmaktayım. Her ay düzenli olarak bana ait olmayan bir Turkcell numarasını fatura bilgisi bana SMS olarak yollanıyor. 532 no.lu müşteri temsilcisini aramama rağmen bana ya size gelen numaranın yada sizin hattınız kime ait ise o kişinin araması gerektiği aktarılıyor. (Not: benim numaram bir arkadaşımın üzerine ve şuan yurtdışında.) Bundan şunu çıkarabilirsiniz. Eğer numaranız sizin üzerinize değilse Turkcell istediği SMS' i rahat bir şekilde yollayabiliyor ve siz iptal talebinde bulunamıyorsunuz. Kontörü faturası size ait. İstediği gibi kullanmak Turkcell'e ait.

Sinan 218 Okunma

Cevaplar

 • Sinan 13 Haziran 2015

  Hem türcele hem de şikayevar.com a teşekkür ederim. İyi çalışmalar Saygılar.

 • Sinan'ın Teşekkür Mesajı13 Haziran 2015

  Doğrudan müşteri hizmetlerinde çözmüş olsaydım daha iyi olurdu ve bu şikayet söz konusu olmazdı. Sonuç olarak çözüme ulaşması memnuniyet verici. Teşekkür ederim.

 • Turkcell Temsilcisi12 Haziran 2015

  Müşterimiz ile 12.06.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi11 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön