19 Şubat 2016

Turkcell Balgat Şubesi Personel Davranışları!

Yıllardır ailece abonesi olduğumuz Turkcell'den faturaya endeksli telefon almak için Balgat Turkcell iletişim merkezine giderek telefon almak istedim. Bana çok kullanışlı olduğunu düşündükleri venüs telefonu önerdiler. Bende aldım çünkü orada çalışan elemanlara güveniyordum. Telefonu aldıktan 2 gün sonra telefonda sorunlar çıktı aradığım numaranın düşmesi için 3-4 kez aramam gerekiyor numara düşmüyor, telefon rehberine kayıt yapmak istiyorum tam anlamıyla isim kaydı gerçekleşmiyor, telefonumu arayanlar telefonum açık olduğu halde ulaşamıyor. Telefonu aldığım gün sorun vardı devam etti ama bana çözüm bulunmadı. En sonunda oradaki görevli personel S*** bana şöyle dedi: (tabi sen çocuğun eline telefonu verirsen saçma sapan oyunlar indirirse böyle olur) R*** "telefonu sat istediğin modeli al" diyerek saygısızlık yaptı. O iki şahsın orada çalışmaya devam etmesi sizin aleyhinizedir.

Zöhre 57 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi24 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 24.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin bayi ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön