03 Eylül 2013

Turkcell Bakiyemin Bittiğini Haber Vermiyor!

Minik paket için aranarak haydi gel paketten geçiş yapmıştım. 500 dakika her yöne 27 TL fatura bedeli ödeyerek sözleşmem dolmuş fakat bana bilgi verilmeden 200 bakiyemi geri almış. En son kalan bak. sorgulamada 20/9/2013'e kadar 289 bakiyem vardı.

Bugün yine sorgulama yaptı. Bakiyem bitmiş ve fatura bedelimin üzerine çıkmışım 32 TL. Sormadan konuşsaydım kim bilir kaç TL ödeyecektim? Niçin aranmıyorum? Niçin bilgi mesajı çekilmiyor? Turkcell'e olan güvenimi kaybettim. Müşteri hizmetlerini aradım yardımcı olamadılar.

Jale 73 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 06.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yıllık Abonelik kurgusu hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi05 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön