20 Ocak 2015

Turkcell Bakiye Sorunu!

19.01.2015 tarihi itibariyle numaramı değiştirdim 20 TL yüklersem 10 TL düşülecek ve hattımın içerisinde kalan 10 TL bakiye kalacağını söylediler. Fakat şu anda hala 10 TL bakiyem yok. Müşteri hizmetleri ile görüştüm 180 gün olmadığı için 20 TL kesildiğini söylediler. Bana Turkcell bayisindeki kişiler sadece 10 TL kesilecek demişti. Turkcell gibi büyük kurumsal firmaya ve çalışanına yakıştıramadım 10 TL iademi rica ediyorum.

Nazli 89 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2015

    Müşterimizi 22.01.2015 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön