12 Ağustos 2015

Turkcell Bakiye İadesi Yapılmadı.

Faturasız hattımı Turkcell' den Vodafone'a taşıdım, Turkcell'de kalan 9,29 TL'lik bakiyemi iade alabileceğimi belirten bir mesaj geldi. Ancak iade başvurusu yaptığımda 7,47 TL'lik Telsiz kullanım vergi borcu çıkarıldı. Halbuki Telsiz kullanım borcum bulunmamaktadır, her ay düzenli olarak tarafımdan kesilmiştir. Bu hatanın düzeltilerek kalan tutarın tarafıma ödenmesini talep ediyorum.

Şaban 101 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi14 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 14.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir.Güncel yıl içinde en az bir kez ön ödemeli hat geçmişi olan bir abone alıcı operatöre ön ödemeli olarak geçerse diğer operatörde ödenmiş olduğu için “Telsiz Kullanım Ücreti” tahsil edilmez Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi12 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön