27 Mayıs 2014

Turkcell BA-BS Mutabakatlarına Dönüş Almamız İmkansız!

Gönderilen mutabakat formuna dönüş yapan Turkcell tutarda farklılık olduğunu bildirmemize rağmen ‘’Konu ile ilgili araştırma yaptım siz Vergi Dairesine bildirin, uyuşmazlıkta kurum bize bildirimde bulanacaktır’’ şeklinde müşteri temsilcisi aracılığıyla bir dönüş yapıp kesinlikle Muhasebe ile görüşülmesinin imkansız olduğunu söyledi.

Telefonla yaptıkları bildiriyi maille göndermekten kaçınıyorlar. Beyan edilen BS matrahının detaylarını kurumsal bir müşterisine açıklayamaması dönüş yapması büyük bir firmaya kesinlikle yakışmıyor Çok önemsediği müşterilerini bu tutumuyla Vergi Dairesi ile karşı karşıya bırakarak maddi zararlara mahkum ediyor.

Ahmet 2.511 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön