30 Ağustos 2013

Turkcell Ayrıntılı Fatura Göndermiyor!

Her ay telefon faturamın ayrıntılı dökümünü istemek zorunda bırakılmak istemiyorum. Zira geçen ayda kimlerle görüştüğümü görebileceğim şekilde ayrıntılı faturamı mail adresine istemiştim. telefonla bana dönüp bu ay mail atamıyoruz, adresinize göndereceğiz dediler ki ben beyan ettiğim adreste değilim. Balıkesir'de kızımın yanındayım. Bu ay da gönderilen (ayrıntılı fatura adı altında) sadece meblağlar.Ben bunu zaten telefonuma mesaj şeklinde de alabilirdim. Hizmet kalitesi bezdirme politikası üzerine kurulmuş gibi Turkcell'in.

Fliz 35 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizi 03.09 2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön